lek. med. Zuzanna Cetnar-Sokołowska

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (1998-2004).
Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskany w 2013 r, z zakresu chirurgii onkologicznej w 2017 r, lekarz medycyny estetycznej.
Uczestnik wielu konferencji i szkoleń z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej oraz medycyny estetycznej,współautor publikacji w czasopismach medycznych m.in. '' Nowotwory '' oraz ''Journal of Oncology'' Stałe doskonalenie swoich umiejętności uczestniczac w kursach, szkoleniach i konferencjach.
Specjalizuje się w przeszczepach włosów met. SAFER ,terapiami z wykorzystaniem komórek macierzystych( Regenera Activa) oraz lipotransferem met.Lipogems.
W ramach medycyny estetycznej wykonuje pełne spektrum zabiegów przy użyciu toksyny botulinowej,wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego,zabieg profhilo, nci liftingujące ( nici PDO ,biorewitalizujące),mezpterapii,redermalizacji,lipopizy iniekcyjnej oraz osocza bogatopłytkowego (PRP) i fibryny bogatopłytkowej ( iPRF),peelingi medyczne, leczenie przewlekłych ran i owrzodzeń,usuwanie włókniaków ( również z powiek),znamion barwnikowych,nowotworów skóry,tłuszczaków,kaszaków, plastyka płatków uszu.
lek. med. Zuzanna Cetnar-Sokołowska
Umów wizytę w klinice
medycyny estetycznej dr Paradowskiej
Napisz do nas
Formularz kontaktowy