Baby botox

Baby botox to najnowsza metoda podawania toksyny botulinowej. Zabieg polega na podskórnym wstrzykiwaniu małej ilości botoksu w wielu miejscach za pomocą dużej liczby płytkich ukłuć. Sama technika aplikacji Baby botox jest zatem podobna do sposobu wykonywania mezoterapii igłowej, dlatego można spotkać się również z określeniem „mezobotoks”.

Baby botox pozwala na zastosowanie mniejszej ilości preparatu niż w przypadku przeprowadzenia klasycznej aplikacji toksyny botulinowej. Dzięki temu znacznie spada ryzyko nadmiernego unieruchomienia twarzy i zniesienia mimiki, a w zamian uzyskuje się efekt rozluźnionej skóry i świeżości.

Zabieg Baby botox jest przeznaczony dla osób, które obawiają się zastosowania botoksu w klasycznym sposobie podania oraz dla wszystkich początkujących pacjentów w gabinetach medycyny estetycznej. Terapia toksyną botulinową umożliwia wygładzenie pierwszych widocznych zmarszczek na czole, w okolicy oczu lub ust. Baby botox sprawdza się także w przypadku unoszenia opadających kącików ust, niwelowaniu nieestetycznych zagłębień w powierzchni skóry lub usuwaniu dziurki na brodzie. Zabieg przynosi szybko zauważalne efekty utrzymujące się około 4-6 miesięcy.

Umów wizytę w klinice
medycyny estetycznej dr Paradowskiej
Napisz do nas
Formularz kontaktowy