Dla Panów

Depilacja

W naszej klinice możesz skutecznie pozbyć się niechcianych włosków, w zależności od Twoich preferencji i aktualnej kondycji skóry wybierzemy dla Ciebie najlepszą metodę depilacji: najskuteczniejszą depilację laserowa na świecie – laserem diodowym Palomar VECTUS™, depilację woskiem lub depilację pastą cukrową.

Zabiegi
Dermatochirurgia

Poznaj metody usuwania znamion skórnych, szpecących brodawek i narośli. U nas będziesz pod opieką doświadczonego lekarza dermatologa , który precyzyjnie zdiagnozuje Twoją zmianę i podejmie decyzję o najlepszym sposobie jej usunięcia.

Zabiegi
Dermatologia
Zabiegi
Endermologia
Endermologia

Pod opieką wykwalifikowanych specjalistów oraz przy użyciu nowoczesnych technologii pomagamy uzyskać idealny wygląd, przywrócić skórze młodość i zdrowie.

Zabiegi
HIFU – „Lifting bez skalpela”
Laseroterapia

Spektrum zastosowania laserów w medycynie estetycznej i kosmetologii stale się poszerza. Dla osób pracujących w tej dziedzinie bardzo ważne jest nadążanie za najnowszymi technologiami, by móc oferować pacjentom najlepsze możliwe metody leczenia. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej kliniki, w której używamy najnowocześniejszych, najwyższej jakości laserów.

Zabiegi
Leczenie łysienia

Wypadanie włosów może być objawem zwykłego osłabienia, problemów hormonalnych lub nawet poważnej choroby. Skonsultuj się ze specjalistą aby zdiagnozować przyczynę i poradzić sobie z objawami wypadania włosów. W naszej klinice pomożemy Ci wyleczyć problem łysienia.

Zabiegi
Leczenie nadpotliwości
Zabiegi
Odmładzanie

Zmarszczki? Wiotkość skóry? Oznaki starzenia? – to problemy, które ciężko rozwiązać zwykłymi, dostępnymi w drogerii kosmetykami. Skuteczna redukcja zmarszczek wymaga zastosowania technologii, która stymuluje naturalne zdolności regeneracyjne skóry.

Zabiegi
Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego
Umów wizytę w klinice
medycyny estetycznej dr Paradowskiej
Napisz do nas
Formularz kontaktowy