Nieablacyjny resurfacing skóry laserem ClearLift

 

Nieablacyjny resurfacing skóry to innowacyjna, bezbolesna i całkowicie bezpieczna procedura, pozwalające na spłycenie zmarszczek i bruzd oraz zmniejszenie nieestetycznego zaczerwienienia skóry. W naszej Klinice zabieg ten jest wykonywany za pomocą lasera ClearLift. Działa on na głębsze warstwy skóry, stymulując produkcję kolagenu, co sprawia, że skóra jest gładsza i bardziej napięta. Metoda ta jest na tyle delikatna, że może być stosowana nawet przy skórze bardzo wrażliwej i wokół oczu, ust czy na szyi bądź dekolcie. Zabieg laserem Clear Lift jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Jest idealny dla osób, które chcą zmniejszyć widoczność zmarszczek w bezbolesny i nieinwazyjny sposób, bez długiego okresu rekonwalescencji. W mgnieniu oka pozwala zmniejszyć efekty wieloletniego posłonecznego uszkodzenia skóry, w postaci plam, przebarwień czy bruzd.

Typowo jedna sesja resurfacingu laserem ClearLift trwa około 25-30 minut. Procedura ta nie wymaga żadnego znieczulenia, ponieważ laser ClearLift działa bezboleśnie. Po zabiegu można od razu powrócić do codziennej aktywności. U części osób efekty są widoczne już po jednej sesji, ale najlepszych rezultatów można się spodziewać po 3-6 zabiegach. Po zakończeniu cyklu zabiegów zaleca się wykonywanie resurfacingu co 3-6 miesięcy, dla podtrzymywania efektów. Zabieg ten pozwala na wyraźne odmłodzenie i odświeżenie skóry, przy jednoczesnym naturalnym efekcie.

Nieablacyjny resurfacing skóry bardzo rzadko powoduje jakiekolwiek skutki uboczne, zwykle w postaci niewielkiego zaczerwienienia lub świądu. Zwykle ustępują one w ciagu 1-2 dni. Po zabiegu należy przez kilka dni unikać nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne i używać kremów z filtrem SPF 30.

Idealnymi kandydatami do nieablacyjnego resurfacingu skóry laserem ClearLift są osoby z następującymi problemami:

  • zmarszczki i bruzdy na twarzy
  • zaczerwienienie skóry
  • obwisła skóra szyi
  • zmarszczki na dekolcie

Zanim zdecydujesz się na zabieg nieablacyjnego resurfacingu, skonsultuj się z jednym ze specjalistów z naszej Kliniki. Lekarz wyjaśni, na czym pobiega zabieg i jakich rezultatów możesz się po nim spodziewać.

 

Umów wizytę
Napisz do nas
Formularz kontaktowy