Jedyna bezbolesna depilacja w Krakowie – laser PRIMELASE EXCELLENCE™

Laser diodowy PRIMELASE EXCELLENCE™

 

 

Laser diodowy PRIMELASE EXCELLENCE™ jest najnowszym, najmocniejszym i najszybszym systemem do depilacji laserowej – lepszym niż Vectus™, lepszym niż Light Sheer™.

 

  • najnowocześniejszy sprzęt na rynku
  • najwyższa moc szczytowa
  • najlepszy system chłodzenia skóry
  • największa skuteczność usuwania owłosienia
  • minimum bólu w porównaniu z Vectus™ oraz Light Sheer™

 

PRIMELASE™ hiszpańskiej marki Cocoon Medical wynosi epilację na wyższy poziom. Tym, co wyróżnia go od obecnych na rynku laserów diodowych, jest najwyższa moc szczytowa – 4800W, gwarantująca osiągniecie wysokiej skuteczności wykonywanych zabiegów. Wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy wtedy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Ze względu na dużą częstotliwość impulsów, zabieg jest szybszy, niż w przypadku laserów typu Vectus™ czy Light Sheer™Wielkość obszaru roboczego tego lasera jest duża, dzięki czemu okolice takie jak plecy, nogi, klatka piersiowa mogą być depilowane w krótszym czasie. Ponadto urządzenie posiada funkcję chłodzenia kontaktowego Crystal Freeze, zapewniającą minimalny ból podczas zabiegu oraz znaczną poprawę komfortu pacjenta w porównaniu z innymi laserami do depilacji dostępnymi na rynku.

 

Istnieje wiele urządzeń wykorzystywanych do laserowego usuwania owłosienia. W naszej Klinice oferujemy usługi z zastosowaniem lasera diodowego PRIMELASE EXCELLENCE™. Laser ma zdecydowaną przewagę nad wieloma innymi urządzeniami tego typu.

 

SKUTECZNOŚĆ:

  • bez względu na kolor włosów 
  • bez względu na kolor skóry
  • bez względu na porę roku

 

Przebieg zabiegu laserowego usuwania owłosienia

Przez kilka tygodni przed zabiegiem zaleca się pacjentom, by nie wyrywali włosów z okolicy, która będzie poddana terapii. Ponadto pacjenci nie powinni się opalać przynajmniej przez kilka tygodni, a najlepiej kilka miesięcy przed zabiegiem.

Obszar, który będzie poddawany depilacji jest golony, a potem smarowany środkiem znieczulającym.

Następnie lekarz wykonuje miejscowy test lasera na skórze pacjenta. Później, po dostosowaniu parametrów lasera przeprowadzany jest właściwy zabieg.

Jeśli pacjent zamierza eksponować skórę na słońce, przez 6 tygodni po zabiegu musi stosować filtr przeciwsłoneczny.

Po zabiegu przez 2 tygodnie nie należy wykonywać depilacji woskiem, golić ani farbować włosów okolicy poddanej laseroterapii.

Usuwanie włosów ze skóry trwa przez pierwsze 10-14 dni po zabiegu. Zaczerwienienie i niewielki obrzęk mogą utrzymywać się przez 2-3 dni po laserowej depilacji w obrębie twarzy i kilka tygodni po depilacji innych okolic.

Depilowane miejsca należy przemywać delikatnym mydłem i wodą dwa razy dziennie.

W większości przypadków wymagane jest wykonanie 4-6 zabiegów, by osiągnąć pożądane rezultaty. Okres wykonywania zabiegów jest ważny, ponieważ włosy powinny być podane laseroterapii w fazie anagenu. Faza ta jest krótka (6-12 tygodni) dla włosów na głowie, a zabiegi powinny być wykonywane w odstępie miesiąca czasu.

 

Laserowe usuwanie owłosienia to nowoczesna metoda leczenia, a jej efektywność zależy w dużej mierze od prawidłowego doboru parametrów lasera. Jest to jedyny, naprawdę skuteczny sposób permanentnego usunięcia owłosienia.

Czas trwania:
od 10 do 45 min
Znieczulenie:
niewymagane
Zdolność do pracy:
bezpośrednio po zabiegu
Umów wizytę
Napisz do nas
Formularz kontaktowy